22.5.2018

Po roce další úžasná novinka: MÁME KOŤÁTKA

Kocourky ve zbarvení: modrý,lilový,modrý bikolor,krémový

Kočičky: modré bikolorky,lilovou bikolorku a lilovou

VÍCE INFORMACÍ  POSKYTNEME POZDĚJI AŽ KOŤÁTKA TROCHU POVYROSTOU.

18.5.2018

Po více jak roce se s vámi podělím o novinky,které se udály v naší chovatelské stanici.

Některé kočičky odešli do kočičího důchodu.Dali nám mnoho krásných koťátek a to jak typem,tak povahou a nyní si již užívají zasloužený odpočinek a stali se z nich rozmazlovaní kastráti.Ypa,Coco,Lady a náš první chovný kocour Greg.

V chovu budeme dále pokračovat s Chantal,dcerou Ypinky a Magic Girl,dlouhosrstou kočičkou z posledního vrhu od Coco.

 

............................................................................................................................................

13.5.2017

Koncem dubna se narodila po dlouhé době dvě koťátka naší Ladynce.Tatínkem je náš modrý kocourek Yumbo (Alex). Máme dva kluky černého a čokoládového.

Před pár dny porodila koťátka i Ypinka,jsou čtyři.Tři kluci - dva červení bikoloři,jeden černý bikolor a jedna kočička čokoládová harlekýnka.Koťátka se mají čile k světu,maminky se vzorně starají.

Foto dodáme později.

 

8.5.2017

Velkou novinkou je,že čekáme krátkosrstá koťátka od naší Ypinky a dlouhosrstá od Gábinky.

Gábinka bude maminkou poprvé a koťátka čeká s naším kocourkem Kevinem.Oba jsou nositeli point genu,tak se možná dočkáme i koťátek s odznaky.

 

4.5.2017

Koťátka z vrhu M mají za sebou první očkování,jsou dvakrát odčervená a koncem měsíce se nám již rozutečou do nových domovů.Volný je lilový kocourek Moon Light,kterého nabízím pouze na mazlíčka.Z kočiček je volná Magic Girl - Blh b 02,která je vhodná do chovu a na výstavy.

 

16.4.2017

Velkou novinkou je náš nový přírůstek.Můj vysněný dlouhosrstý kocourek v barvě krémový bikolor.Jakmile vylezl z přepravky,prošel si celý byt,seznámil se s ostatními členy kočičí smečky a choval se jako doma.Sebík je neskutečně mazlivý a přátelský kocourek.

 

18.3.2017

Máme dlouhosrstá koťátka

Rodiče koťátek jsou skořicová bikolor kočička Coco Chanel Joy Time a čokoládový bikolor Kevin Ilmenit.

Koťátka se narodila 27. února, k odběru budou na konci května.

Máme dva kocourky a pět kočiček.Kluci jsou lilový a plavý bikolor,holčičky skořicová bikolor,skořicová harlekýn,čokoládová harlekýn a dvě čokoládové.

Některá koťátka máme ještě volná.

 

10.12.2016

Koťátka mají za sebou první očkování,jsou několikrát odčervená,vzorně chodí na záchůdek,drápky si brousí na škrabadle a jsou to pěkní cvalíci.Zanedlouho je čeká druhé očkování a poté se pomalu rozutečou do nových domovů.Volnou máme poslední modrou kočičku Kiaru a černobílého kocourka Leona.

 

31.10.2016

 

Přidány nové fotky a informace o volných koťátkách v sekci:

cms.diamond-velvet.webnode.cz/kotatka-kittens/

 

29.10.2016

Do nového domova odjeli kocourci Chopard a Incognito.Přejem novým páníčkům hodně radosti s kocourky a klukům hodně mazlení,hraní a plná bříška dobrot.Vybrali jsme jim ty nej rodinky,stejně jako doposud všem našim odchovaným koťátkům a já bych chtěla tímto všem majitelům našich "chlupatých" dětí moc a moc poděkovat za úžasné,láskyplné domovy.

16.10.2016

Po delší době jsme se opět zúčastnili dvou výstav.Vůbec poprvé jsme byli na MVK Ostrava (8.10.2016),kde se nám moc líbilo.Výstava byla pěkně zorganizovaná,poznali jsme nové přátele a výstavu si užili.Představili jsme tam naše dvě trikolorní kočičky Chantal a Gabrielku.Obě dostali krásné hodnocení a byli nominované do speciální soutěže želvovinových koček s bílou.

Druhá výstava pro nás byla MVK Zdice (15.10.2016),kam jsme vyrazili se Chantal.Dostala opět krásné hodnocení a moc se líbila.Doprovod mi dělala naše dvouletá dcerka Nelinka,která výstavu zvládla na jedničku.

Obě naše holky,jak Nelinka tak Chantal pojali výstavu po svém :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

4.10.2016

 

Dnešní den patřil focení a tak přidávám fotečky našich malých koťátek a také našich odchovaných kočiček Chantal a Chloe.Obě jsou dle mého typově velmi vydařené a perfektní představitelky plemene,proto budou obě působit jako chovné kočičky a své kvality předávat dál.Chantal zůstane u nás a Chloe bude působit v chovatelské stanici na Moravě.

Obzvlášt na Chantal jsem velmi hrdá,tříbarevné kočičky v tak pěkném typu se u nás v ČR moc často nerodí a jsem moc pyšná na to,že se mi takovou kočičku podařilo odchovat.Věřím,že bude velkým přínosem v chovu tříbarevných (želvovinových) koček v naší chovatelské stanici.

------------------------------------------------------------------------------------------

 

2.10.2016

 

Máme radostnou zprávu,Coco přivedla na svět úctyhodný počet koťátek a to osm...největší vrh jaký jsme kdy měli.Máme koťátka různých barev,kočičky i kocourky - černá,modrá,modrobílá,černobílá a černě želvovinová.Všechna koťátka jsou dlouhosrstá.Více informací a fotek dodáme později.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Přidáváme nové fotečky našeho jedináčka Jim Jama,roste z něj krásný,typový kocourek a také velký mazlínek.Při každém pohlazení spustí svůj předoucí motůrek.Jimík svoji rodinku již má a ti se na něho moc těší.

----------------------------------------------------------------------------------------------

24.9.2016

Dnes jsme se rozloučili s naší černě želvovinovou harlekýnkou Ice Cream alias Lentilkou.Kočička bude bydlet v Ostravě a doma jí přivítají dva kočičí kamarádi,britská kočička Limetka a kocourek Dáreček plemene birma,ještě nesmím zapomenout na králíčka Mandarinku.Novým páníčkům přejeme hodně radosti s Lentilkou a těším se až se potkáme na nějaké kočičí výstavě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dostali jsme fotečky kocourka Iggyho z nového domova.Iggy dostal novou hračku,koulodráhu.                                   

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

21.9.2016

Některá z našich koťátek již odjela do nových domovů - Iggy,Imagine a Iris.Dostali jsme zprávičky jak se bezproblémově zabydleli a od první chvíle se v novém chovají jako doma. 

Přináší mi velkou radost vědět,že odchovávám koťátka vyrovnaných povah,perfektně socializovaná a mazlivá,která nemají sebemenší problém s přechodem do nových rodin.Žádné schovávání a plakání se u nich nekoná.

Kdo by chtěl mazlivé a perfektně socializované koťátko,máme volné dva kocourky,krémového bikolora Choparda a černého harlekýna Incognita.

------------------------------------------------------------------------------------------------

29.8.2016

Stále máme volná některá koťátka,kocourci Incognito a Chopard a kočička Chloe hledají ty nejlepší domovy jako milovaní mazlíčci.

------------------------------------------------------------------------------------------------

8.8.2016

Máme radostnou novinku! Nika se stala maminkou krásného,červeného dlouhosrstého kocourka.Náš jedináček se jmenuje Jim Jam.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Stále hledáme ty nej rodinky pro některé z koťátek...pokud by vás nějaké zaujalo,neváhejte mě kontaktovat.Návštěvy jsou u nás vítány. Volný je kocourek Incognito a kočička Iris. Iriska je moc hodná a mazlivá kočička,klidná a trpělivě snášející naše neustálé drbání a muchlování :-) hodila by se do rodiny s dětmi,které má moc ráda.To Incognito je jiný kalibr,od malinka nám dává najevo,kdo je tady pánem a že o nějaké velké muchlování s námi nestojí.Je to takový svéráz,ale určitě by byl rád,kdyby mu v nové rodince dělal společnost další zvířecí kamarád.

A protože ne všechno je jen růžové a zalité sluncem,i v životě chovatele přijdou těžké chvíle,které zrovna teď zažíváme.Lilinka předčasně porodila svoje první koťátka,bohužel ani jeden prcek,to nezvládnul.Lili po několika dnech dostala zánět dělohy a bohužel už ani jí nebylo pomoci.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

4.7.2016

Naše kočičí banda se rozrostla o dva vrhy krásně barevných koťátek.Maminkami se stali Ypa a Elenka.Máme tři kocourky - černého bikolora,černého harlekýna a krémového bikolora a pět kočiček - lilovou bikolorku,modřeželvovinovou bikolorku,černěželvovinovou bikolorku,černěželvovinovou harlekýnku a překvapení největší černě želvovinovou kočičku s odznaky (colorpoint). 

Maminy se vzorně starají,koťátka mají hodně mlíčka a tak krásně rostou a buclatí.Tady je pár foteček našich mimin :-)

Další skvělou zprávou je,že se naše seniorka Nika rozhodla dopřát nám ještě jedny koťátka a tak se po 2,5 letech i ona znovu stane maminkou.Na kotátka se těším o to víc,že to budou pravděpodobně Niky poslední. 

 

-------------------------------------------------------------------------------

Narodili se nám tři dlouhosrstí kocourci,dva modří a jeden modrý bikolor.Přesně na Štědrý den,nám Coco dala čtyři dlouhosrstá koťátka,dva kluky-lilového a čokoládového bikolora a dvě holky-černou a čokoládovou.Všechna koťátka jsou již v nových domovech.

------------------------------------------------------------------------------------------

22.8.2015

Máme nová koťátka!!! Předposlední červencový den se kočičce Corině a kocourkovi Kevinovi narodili tři kočičky v krásných barvách.Dvě jsou čokoládové bikolorky a třetí je čokoládová želvovinová bikolorka.Koťátka se mají čile k světu a krásně rostou.

Z vrhu F máme volného již jen jednoho kocourka Francise,barvy černý bikolor.

Kocourci Franco a Finnley jsou již zadaní.

 

28.7.2015

Máme volná koťátka,kocourky v barvě černá bikolor.Koťátka se narodila 30.6.2015 a k odběru budou od 30.9.2015.

 

15.6.2015

Máme radostnou novinku,naše kočička Ladynka se poprvé stala maminkou.Narodilo se jí jedno koťátko,kocourek v barvě čokoládový bikolor.Kocourkovi je devět dní,krásně roste a už je z něj veliký kluk,však má také všechno mlíčko jen pro sebe.

 

 

Už nastal čas loučení a všechna koťátka nám budou pomalu odcházet do nových domovů.Radost nám dělá alespoň to,že jsme jim našli ty nejlepší domovy a milující páníčky.

Přidávám poslední společné foto i s maminou.

 

 

14.5.2015

Kočička Elisabeth (Eliška) roste do krásy a vyvíjí se velice slibně.Povahově je naprosto dokonalá, hodná a umazlená holčička.Hledáme pro ní ten nejlepší domov,kde ji budou rozmazlovat.

 

3.5.2015

Máme volné poslední koťátko z vrhu E, kočičku v barvě černá harlekýn.Kočička je vhodná i do chovu.

 

5.4.2015

Koťátka nám krásně rostou,za chvíli budou mít tři týdny.Jsou to kulatí,plyšový medvídci.

 

 

19.3.2015

Tak jsme se konečně dočkali a Ypinka nám porodila šest nádherných koťátek.Máme velikou radost,naše holčička vše zvládla na jedničku bez jediného problému.Vrh je pěkně pestrobarevný.

Více informací a fotky najdete v sekci koťátka.

 

17.2.2015

S velkou radostí oznamujeme,že v polovině března očekáváme narození koťátek od naší kočičky Ypky.Tatínkem koťátek je Quentík,nádherný,typový kocourek,který působí v chovatelské stanici Air Force Cat.

Zde je pár fotek naší těhule :-) Odpočinek musí být :-)

         

 

16.12.2014

Dnes našel domov i náš poslední kocourek Don Chuánek,bude bydlet nedaleko.Přejeme mu hodné páníčky a neustále plné mističky dobrot.

9.12.2014

Dnes odjel do nového domova náš kocourek Etienne.Bydlet bude v Českém Krumlově u moc hodné a milé rodinky a doma na něj čeká kočičí kamarádka-britská modrá kočička Terezka.

Poslední kocourek,který hledá stále novou rodinku je šestiměsíční Don Chuan-čokoládový harlekýn.

 

28.11.2014

Naši dva kocourci,stále ještě hravá,roztomilá koťátka rostou do krásy a hledají nové rodinky.Povahově jsou to mazlíci a pohodáři.Jsou náležitě vychovaní,čistotní,vzorně používají záchůdek a škrabadlo.

Don Chuan - čokoládový harlekýn

Etienne - krémový bikolor

13.10.2014

Stále máme volné dva kocourky,krémového bikolora Etienna a čokoládového harlekýna Don Chuana.Kocourci jsou již připraveni odejít k novým rodinkám,batůžek na cestu mají sbalený a stále vyhlíží ty nej nej nej páníčky.

6.10.2014

Dnes si přijeli pro naši modrobílou kočičku Emily,která se bude jmenovat Jasmínka, moc milí a hodní páníčci.Děkujeme obou rodinkám za úžasné domovy pro naše dvě holčičky a budeme se těšit na fotečky a zprávy,jak nám holky rostou.

5.10.2014

Do nového domova odešla modrá kočička Elisa.Bude žít v domečku s moc milými lidmi.Společnost jí budou dělat dvě děti,holčička a chlapeček,kteří se na kočičku moc těšili.

1.9.2014

O víkendu jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy v Karlových Varech a moc se nám tam líbilo.Kocourek Greg získal výborné hodnocení a velmi se líbil. Ex 1 a druhý CACIB.

 

 

23.8.2014

Hledáme milující rodinky pro naše koťátka.

Z vrhu D jsou volní dva kocourci - červenobílý Dolce a čokoládový harlekýn Don Chuan. Jsou to vymazlení,krásní kluci,kteří budou dělat radost jako mazlíčci.

Z vrhu E máme volnou modrou kočičku Elisu, a krémovobílého kocourka Etienna. Koťátka budou jistě dělat velkou radost novým mazlitelům.Koťátka nabízím jako mazlíčky,s podmínkou kastrace.

 

22.8.2014

Dnes jsme vzali na malou vycházku našeho macíka,kocourka Grega,který byl venku poprvé a moc se mu to líbilo.

 

 

11.6.2014

Kocourci se mají čile k světu,mají hodně mlíčka od maminky,tak nám krásně přibírají na váze.

 

Don Chuan - čokoládový harlekýn Bri b 02 -volný

Dolce - červený bikolor Bri d 03 - volný

 

 

 

9.6.2014

Dnes se nám narodila první koťátka od naší kočičky Ypah Oria of Perluso a kocourka Grega z Roubenky.

Ypa byla statečná a svůj první porod zvládla na jedničku.Teď je z ní  spokojená mamina,která se vzorně stará o svá koťátka.

Máme dva kocourky - čokoládový harlekýn (Bri b 02) a červený bikolor(Bri d 03).Koťátka nesou skořicový gen.Kocourky nabízíme pouze jako mazlíčky (s podmínkou kastrace),do chovu jen mimo ČR.

Koťátka se narodili tři,ale bohužel jeden kocourek prohrál svůj boj o život krátce po narození.

 

 

 

 

20.4.2014

Po roce jsme se opět dočkali koťátek - Vrh C. 

Černěželvovinová (Bri f) kočička Corina a červený (XLH d) dlouhosrstý kocourek Collin.

Koťátkům se daří dobře,krásně rostou,mají dostatek mlíčka od maminky a jsou z nich pěkní buřtíci.

 

 

 

 

5.2.2014

Dostali jsme nové fotky našich odchovaných koťátek,kterým se daří dobře a od jejich nových majitelů dostáváme jen samé dobré zprávy.

Kocourek Andreas

Kocourek Bart

Kočička Bella Mia

Kočička Abigail

Kocourek Brian

 

 

 

8.10.2013

Přidávám nové fotky kočičky Bessie z našeho odchovu,které jsme dnes dostali.Kočičce bude sedm měsíců a roste do krásy.

 

17.9.2013

Dnes jsme byli s Gregem a Ypah na klinice Sokrates u pana doktora Zatloukala.Oba byli testovaní na Felv,Fiv s negativním výsledkem a také jim vyšetřili srdíčko,oba s výsledkem HCM negativní.

Máme velikou radost.Oba byli moc stateční a vyšetření zvládli v klidu a bez stresu.

 

 

16.9.2013

Dnes jsme dostali od paní Ivany nové fotky naší kočičky Abinky z vrhu A (Abigail Velvet Dream). Abince je dnes 9 měsíců a roste z ní krásná kočička.

Paní Ivana také fotí a má moc pěkné fotečky.

 

2.9.2013

Nic nového se u nás prozatím neděje,tak alespoň přinášíme nové fotky našich kočiček z dnešní odpolední siesty :-)

 

 

11.8.2013

O víkendu jsme se zúčastnili výstavy v Boskovicích,která se nám moc líbila.Poznali jsme nové,milé lidi a výstavu jsme si skvěle užili.

Náš kocourek Greg získal druhý a třetí CAC a tím dokončil titul Champion.Byl velice dobře hodnocen,moc se líbil,vše EX....v neděli byl v nominaci do BIS.

Na výstavu jsme vzali i naší novou skořicovou kočičku Beautiful Lady,která získala posudek Ex1 a byla také v nominaci do BIS.

Z obou máme velkou radost a těšíme se na další výstavu.

 

 

22.5.2018

Po roce další úžasná novinka: MÁME KOŤÁTKA

Kocourky ve zbarvení: modrý,lilový,modrý bikolor,krémový

Kočičky: modré bikolorky,lilovou bikolorku a lilovou

VÍCE INFORMACÍ  POSKYTNEME POZDĚJI AŽ KOŤÁTKA TROCHU POVYROSTOU.

18.5.2018

Po více jak roce se s vámi podělím o novinky,které se udály v naší chovatelské stanici.

Některé kočičky odešli do kočičího důchodu.Dali nám mnoho krásných koťátek a to jak typem,tak povahou a nyní si již užívají zasloužený odpočinek a stali se z nich rozmazlovaní kastráti.Ypa,Coco,Lady a náš první chovný kocour Greg.

V chovu budeme dále pokračovat s Chantal,dcerou Ypinky a Magic Girl,dlouhosrstou kočičkou z posledního vrhu od Coco.

 

............................................................................................................................................

13.5.2017

Koncem dubna se narodila po dlouhé době dvě koťátka naší Ladynce.Tatínkem je náš modrý kocourek Yumbo (Alex). Máme dva kluky černého a čokoládového.

Před pár dny porodila koťátka i Ypinka,jsou čtyři.Tři kluci - dva červení bikoloři,jeden černý bikolor a jedna kočička čokoládová harlekýnka.Koťátka se mají čile k světu,maminky se vzorně starají.

Foto dodáme později.

 

8.5.2017

Velkou novinkou je,že čekáme krátkosrstá koťátka od naší Ypinky a dlouhosrstá od Gábinky.

Gábinka bude maminkou poprvé a koťátka čeká s naším kocourkem Kevinem.Oba jsou nositeli point genu,tak se možná dočkáme i koťátek s odznaky.

 

4.5.2017

Koťátka z vrhu M mají za sebou první očkování,jsou dvakrát odčervená a koncem měsíce se nám již rozutečou do nových domovů.Volný je lilový kocourek Moon Light,kterého nabízím pouze na mazlíčka.Z kočiček je volná Magic Girl - Blh b 02,která je vhodná do chovu a na výstavy.

 

16.4.2017

Velkou novinkou je náš nový přírůstek.Můj vysněný dlouhosrstý kocourek v barvě krémový bikolor.Jakmile vylezl z přepravky,prošel si celý byt,seznámil se s ostatními členy kočičí smečky a choval se jako doma.Sebík je neskutečně mazlivý a přátelský kocourek.

 

18.3.2017

Máme dlouhosrstá koťátka

Rodiče koťátek jsou skořicová bikolor kočička Coco Chanel Joy Time a čokoládový bikolor Kevin Ilmenit.

Koťátka se narodila 27. února, k odběru budou na konci května.

Máme dva kocourky a pět kočiček.Kluci jsou lilový a plavý bikolor,holčičky skořicová bikolor,skořicová harlekýn,čokoládová harlekýn a dvě čokoládové.

Některá koťátka máme ještě volná.

 

10.12.2016

Koťátka mají za sebou první očkování,jsou několikrát odčervená,vzorně chodí na záchůdek,drápky si brousí na škrabadle a jsou to pěkní cvalíci.Zanedlouho je čeká druhé očkování a poté se pomalu rozutečou do nových domovů.Volnou máme poslední modrou kočičku Kiaru a černobílého kocourka Leona.

 

31.10.2016

 

Přidány nové fotky a informace o volných koťátkách v sekci:

cms.diamond-velvet.webnode.cz/kotatka-kittens/

 

29.10.2016

Do nového domova odjeli kocourci Chopard a Incognito.Přejem novým páníčkům hodně radosti s kocourky a klukům hodně mazlení,hraní a plná bříška dobrot.Vybrali jsme jim ty nej rodinky,stejně jako doposud všem našim odchovaným koťátkům a já bych chtěla tímto všem majitelům našich "chlupatých" dětí moc a moc poděkovat za úžasné,láskyplné domovy.

16.10.2016

Po delší době jsme se opět zúčastnili dvou výstav.Vůbec poprvé jsme byli na MVK Ostrava (8.10.2016),kde se nám moc líbilo.Výstava byla pěkně zorganizovaná,poznali jsme nové přátele a výstavu si užili.Představili jsme tam naše dvě trikolorní kočičky Chantal a Gabrielku.Obě dostali krásné hodnocení a byli nominované do speciální soutěže želvovinových koček s bílou.

Druhá výstava pro nás byla MVK Zdice (15.10.2016),kam jsme vyrazili se Chantal.Dostala opět krásné hodnocení a moc se líbila.Doprovod mi dělala naše dvouletá dcerka Nelinka,která výstavu zvládla na jedničku.

Obě naše holky,jak Nelinka tak Chantal pojali výstavu po svém :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

4.10.2016

 

Dnešní den patřil focení a tak přidávám fotečky našich malých koťátek a také našich odchovaných kočiček Chantal a Chloe.Obě jsou dle mého typově velmi vydařené a perfektní představitelky plemene,proto budou obě působit jako chovné kočičky a své kvality předávat dál.Chantal zůstane u nás a Chloe bude působit v chovatelské stanici na Moravě.

Obzvlášt na Chantal jsem velmi hrdá,tříbarevné kočičky v tak pěkném typu se u nás v ČR moc často nerodí a jsem moc pyšná na to,že se mi takovou kočičku podařilo odchovat.Věřím,že bude velkým přínosem v chovu tříbarevných (želvovinových) koček v naší chovatelské stanici.

------------------------------------------------------------------------------------------

 

2.10.2016

 

Máme radostnou zprávu,Coco přivedla na svět úctyhodný počet koťátek a to osm...největší vrh jaký jsme kdy měli.Máme koťátka různých barev,kočičky i kocourky - černá,modrá,modrobílá,černobílá a černě želvovinová.Všechna koťátka jsou dlouhosrstá.Více informací a fotek dodáme později.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Přidáváme nové fotečky našeho jedináčka Jim Jama,roste z něj krásný,typový kocourek a také velký mazlínek.Při každém pohlazení spustí svůj předoucí motůrek.Jimík svoji rodinku již má a ti se na něho moc těší.

----------------------------------------------------------------------------------------------

24.9.2016

Dnes jsme se rozloučili s naší černě želvovinovou harlekýnkou Ice Cream alias Lentilkou.Kočička bude bydlet v Ostravě a doma jí přivítají dva kočičí kamarádi,britská kočička Limetka a kocourek Dáreček plemene birma,ještě nesmím zapomenout na králíčka Mandarinku.Novým páníčkům přejeme hodně radosti s Lentilkou a těším se až se potkáme na nějaké kočičí výstavě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dostali jsme fotečky kocourka Iggyho z nového domova.Iggy dostal novou hračku,koulodráhu.                                   

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

21.9.2016

Některá z našich koťátek již odjela do nových domovů - Iggy,Imagine a Iris.Dostali jsme zprávičky jak se bezproblémově zabydleli a od první chvíle se v novém chovají jako doma. 

Přináší mi velkou radost vědět,že odchovávám koťátka vyrovnaných povah,perfektně socializovaná a mazlivá,která nemají sebemenší problém s přechodem do nových rodin.Žádné schovávání a plakání se u nich nekoná.

Kdo by chtěl mazlivé a perfektně socializované koťátko,máme volné dva kocourky,krémového bikolora Choparda a černého harlekýna Incognita.

------------------------------------------------------------------------------------------------

29.8.2016

Stále máme volná některá koťátka,kocourci Incognito a Chopard a kočička Chloe hledají ty nejlepší domovy jako milovaní mazlíčci.

------------------------------------------------------------------------------------------------

8.8.2016

Máme radostnou novinku! Nika se stala maminkou krásného,červeného dlouhosrstého kocourka.Náš jedináček se jmenuje Jim Jam.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Stále hledáme ty nej rodinky pro některé z koťátek...pokud by vás nějaké zaujalo,neváhejte mě kontaktovat.Návštěvy jsou u nás vítány. Volný je kocourek Incognito a kočička Iris. Iriska je moc hodná a mazlivá kočička,klidná a trpělivě snášející naše neustálé drbání a muchlování :-) hodila by se do rodiny s dětmi,které má moc ráda.To Incognito je jiný kalibr,od malinka nám dává najevo,kdo je tady pánem a že o nějaké velké muchlování s námi nestojí.Je to takový svéráz,ale určitě by byl rád,kdyby mu v nové rodince dělal společnost další zvířecí kamarád.

A protože ne všechno je jen růžové a zalité sluncem,i v životě chovatele přijdou těžké chvíle,které zrovna teď zažíváme.Lilinka předčasně porodila svoje první koťátka,bohužel ani jeden prcek,to nezvládnul.Lili po několika dnech dostala zánět dělohy a bohužel už ani jí nebylo pomoci.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

4.7.2016

Naše kočičí banda se rozrostla o dva vrhy krásně barevných koťátek.Maminkami se stali Ypa a Elenka.Máme tři kocourky - černého bikolora,černého harlekýna a krémového bikolora a pět kočiček - lilovou bikolorku,modřeželvovinovou bikolorku,černěželvovinovou bikolorku,černěželvovinovou harlekýnku a překvapení největší černě želvovinovou kočičku s odznaky (colorpoint). 

Maminy se vzorně starají,koťátka mají hodně mlíčka a tak krásně rostou a buclatí.Tady je pár foteček našich mimin :-)

Další skvělou zprávou je,že se naše seniorka Nika rozhodla dopřát nám ještě jedny koťátka a tak se po 2,5 letech i ona znovu stane maminkou.Na kotátka se těším o to víc,že to budou pravděpodobně Niky poslední. 

 

-------------------------------------------------------------------------------

Narodili se nám tři dlouhosrstí kocourci,dva modří a jeden modrý bikolor.Přesně na Štědrý den,nám Coco dala čtyři dlouhosrstá koťátka,dva kluky-lilového a čokoládového bikolora a dvě holky-černou a čokoládovou.Všechna koťátka jsou již v nových domovech.

------------------------------------------------------------------------------------------

22.8.2015

Máme nová koťátka!!! Předposlední červencový den se kočičce Corině a kocourkovi Kevinovi narodili tři kočičky v krásných barvách.Dvě jsou čokoládové bikolorky a třetí je čokoládová želvovinová bikolorka.Koťátka se mají čile k světu a krásně rostou.

Z vrhu F máme volného již jen jednoho kocourka Francise,barvy černý bikolor.

Kocourci Franco a Finnley jsou již zadaní.

 

28.7.2015

Máme volná koťátka,kocourky v barvě černá bikolor.Koťátka se narodila 30.6.2015 a k odběru budou od 30.9.2015.

 

15.6.2015

Máme radostnou novinku,naše kočička Ladynka se poprvé stala maminkou.Narodilo se jí jedno koťátko,kocourek v barvě čokoládový bikolor.Kocourkovi je devět dní,krásně roste a už je z něj veliký kluk,však má také všechno mlíčko jen pro sebe.

 

 

Už nastal čas loučení a všechna koťátka nám budou pomalu odcházet do nových domovů.Radost nám dělá alespoň to,že jsme jim našli ty nejlepší domovy a milující páníčky.

Přidávám poslední společné foto i s maminou.

 

 

14.5.2015

Kočička Elisabeth (Eliška) roste do krásy a vyvíjí se velice slibně.Povahově je naprosto dokonalá, hodná a umazlená holčička.Hledáme pro ní ten nejlepší domov,kde ji budou rozmazlovat.

 

3.5.2015

Máme volné poslední koťátko z vrhu E, kočičku v barvě černá harlekýn.Kočička je vhodná i do chovu.

 

5.4.2015

Koťátka nám krásně rostou,za chvíli budou mít tři týdny.Jsou to kulatí,plyšový medvídci.

 

 

19.3.2015

Tak jsme se konečně dočkali a Ypinka nám porodila šest nádherných koťátek.Máme velikou radost,naše holčička vše zvládla na jedničku bez jediného problému.Vrh je pěkně pestrobarevný.

Více informací a fotky najdete v sekci koťátka.

 

17.2.2015

S velkou radostí oznamujeme,že v polovině března očekáváme narození koťátek od naší kočičky Ypky.Tatínkem koťátek je Quentík,nádherný,typový kocourek,který působí v chovatelské stanici Air Force Cat.

Zde je pár fotek naší těhule :-) Odpočinek musí být :-)

         

 

16.12.2014

Dnes našel domov i náš poslední kocourek Don Chuánek,bude bydlet nedaleko.Přejeme mu hodné páníčky a neustále plné mističky dobrot.

9.12.2014

Dnes odjel do nového domova náš kocourek Etienne.Bydlet bude v Českém Krumlově u moc hodné a milé rodinky a doma na něj čeká kočičí kamarádka-britská modrá kočička Terezka.

Poslední kocourek,který hledá stále novou rodinku je šestiměsíční Don Chuan-čokoládový harlekýn.

 

28.11.2014

Naši dva kocourci,stále ještě hravá,roztomilá koťátka rostou do krásy a hledají nové rodinky.Povahově jsou to mazlíci a pohodáři.Jsou náležitě vychovaní,čistotní,vzorně používají záchůdek a škrabadlo.

Don Chuan - čokoládový harlekýn

Etienne - krémový bikolor

13.10.2014

Stále máme volné dva kocourky,krémového bikolora Etienna a čokoládového harlekýna Don Chuana.Kocourci jsou již připraveni odejít k novým rodinkám,batůžek na cestu mají sbalený a stále vyhlíží ty nej nej nej páníčky.

6.10.2014

Dnes si přijeli pro naši modrobílou kočičku Emily,která se bude jmenovat Jasmínka, moc milí a hodní páníčci.Děkujeme obou rodinkám za úžasné domovy pro naše dvě holčičky a budeme se těšit na fotečky a zprávy,jak nám holky rostou.

5.10.2014

Do nového domova odešla modrá kočička Elisa.Bude žít v domečku s moc milými lidmi.Společnost jí budou dělat dvě děti,holčička a chlapeček,kteří se na kočičku moc těšili.

1.9.2014

O víkendu jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy v Karlových Varech a moc se nám tam líbilo.Kocourek Greg získal výborné hodnocení a velmi se líbil. Ex 1 a druhý CACIB.

 

 

23.8.2014

Hledáme milující rodinky pro naše koťátka.

Z vrhu D jsou volní dva kocourci - červenobílý Dolce a čokoládový harlekýn Don Chuan. Jsou to vymazlení,krásní kluci,kteří budou dělat radost jako mazlíčci.

Z vrhu E máme volnou modrou kočičku Elisu, a krémovobílého kocourka Etienna. Koťátka budou jistě dělat velkou radost novým mazlitelům.Koťátka nabízím jako mazlíčky,s podmínkou kastrace.

 

22.8.2014

Dnes jsme vzali na malou vycházku našeho macíka,kocourka Grega,který byl venku poprvé a moc se mu to líbilo.

 

 

11.6.2014

Kocourci se mají čile k světu,mají hodně mlíčka od maminky,tak nám krásně přibírají na váze.

 

Don Chuan - čokoládový harlekýn Bri b 02 -volný

Dolce - červený bikolor Bri d 03 - volný

 

 

 

9.6.2014

Dnes se nám narodila první koťátka od naší kočičky Ypah Oria of Perluso a kocourka Grega z Roubenky.

Ypa byla statečná a svůj první porod zvládla na jedničku.Teď je z ní  spokojená mamina,která se vzorně stará o svá koťátka.

Máme dva kocourky - čokoládový harlekýn (Bri b 02) a červený bikolor(Bri d 03).Koťátka nesou skořicový gen.Kocourky nabízíme pouze jako mazlíčky (s podmínkou kastrace),do chovu jen mimo ČR.

Koťátka se narodili tři,ale bohužel jeden kocourek prohrál svůj boj o život krátce po narození.

 

 

 

 

20.4.2014

Po roce jsme se opět dočkali koťátek - Vrh C. 

Černěželvovinová (Bri f) kočička Corina a červený (XLH d) dlouhosrstý kocourek Collin.

Koťátkům se daří dobře,krásně rostou,mají dostatek mlíčka od maminky a jsou z nich pěkní buřtíci.

 

 

 

 

5.2.2014

Dostali jsme nové fotky našich odchovaných koťátek,kterým se daří dobře a od jejich nových majitelů dostáváme jen samé dobré zprávy.

Kocourek Andreas

Kocourek Bart

Kočička Bella Mia

Kočička Abigail

Kocourek Brian

 

 

 

8.10.2013

Přidávám nové fotky kočičky Bessie z našeho odchovu,které jsme dnes dostali.Kočičce bude sedm měsíců a roste do krásy.

 

17.9.2013

Dnes jsme byli s Gregem a Ypah na klinice Sokrates u pana doktora Zatloukala.Oba byli testovaní na Felv,Fiv s negativním výsledkem a také jim vyšetřili srdíčko,oba s výsledkem HCM negativní.

Máme velikou radost.Oba byli moc stateční a vyšetření zvládli v klidu a bez stresu.

 

 

16.9.2013

Dnes jsme dostali od paní Ivany nové fotky naší kočičky Abinky z vrhu A (Abigail Velvet Dream). Abince je dnes 9 měsíců a roste z ní krásná kočička.

Paní Ivana také fotí a má moc pěkné fotečky.

 

2.9.2013

Nic nového se u nás prozatím neděje,tak alespoň přinášíme nové fotky našich kočiček z dnešní odpolední siesty :-)

 

 

11.8.2013

O víkendu jsme se zúčastnili výstavy v Boskovicích,která se nám moc líbila.Poznali jsme nové,milé lidi a výstavu jsme si skvěle užili.

Náš kocourek Greg získal druhý a třetí CAC a tím dokončil titul Champion.Byl velice dobře hodnocen,moc se líbil,vše EX....v neděli byl v nominaci do BIS.

Na výstavu jsme vzali i naší novou skořicovou kočičku Beautiful Lady,která získala posudek Ex1 a byla také v nominaci do BIS.

Z obou máme velkou radost a těšíme se na další výstavu.